Vyberte stránku

Co říkají jiní

O myšlenkových mapách jsem dříve neslyšel a nevěděl,co to je. Díky Martině,která mi je ukázala,tak se mi změnil svět. Začal jsem se jimi zabývat více a více a zjistil,jak moc jsou užitečné. Však zjistíte to sami 🙂

Ondřej Smolen

koordinátor dobrovolníků, Elim Opava

Kurz myšlenkových map byl skvěle koncipován. Po mnohých i nepěkných zkušenostech, které jsem měla možnost posbírat, se mi líbilo, že kurz byl již od začátku prokládán praktickou aplikací myšlenkových map. Marťa prokládala výklad svými historkami a zkušenostmi, což dodalo kurzu jakousi přidanou hodnotu a člověk si pak i díky tomu lépe některé věci zapamatoval. Neskutečně se mi líbilo spojení jednoduchosti, přehlednosti, barev a celého konceptu jakým mapy fungují. Mapy nyní v praxi využívám především v rozvrhnutí si úkolů na jednotlivé dny nebo oblasti, které je nutno splnit nebo také jako podklady prezentacím při studiu. Rozhodně si myslím, že je to veliký pomocník a jsem neskutečně ráda, že jsem se k tomu dostala.

Petra Bieláková

studentka

Měla jsem možnost navštívit kurz Martiny na téma „ Myšlenkové mapy“ a mohu jen doporučit. Skvělá záležitost, která Vám umožní zpracovat vizuálně svou myšlenku. Nikdy mě nenapadlo, že lze využit mapu i jako nástroj pro plánování dovolené. Velmi se mi líbila precizní příprava školitelky. Perfektně zpracované podklady, které jsou mi nyní nápomocny při tvorbě map, a vždy v nich najdu inspiraci. Děkuji, že jsem se mohla kurzu zúčastnit.

Jana Pituchová

lektorka, Business for Breakfast

Na kurzu mě nejvíce zaujalo, když jsme vytvářeli svojí mapu své osoby. Bylo zajímavé vidět, jak moc jsem šikovná a co umím, když jsem to přenesla na papír. Využívám mapy při plánování různých aktivit, abych na nic nezapomněla a opravdu se mi to díky mapám daří pěkně plnit krok po kroku. Můj mozek barvy miluje a tak toho využívám. Díky Martině se cítím šikovnější zvládat svojí novou práci.

Lucie Matoušková

poradce, Eurona by Cerny

U Martiny jsem absolvovala workshop na myšlenkové mapy. Hned na začátku mě překvapila její příprava, kdy celá prezentace byla v myšlenkových mapách. Pochopila jsem souvislosti, kde a jak mapy používat jak v pracovním, tak v osobním životě. Od školení jsem vytvořila několik map, které mi pomohly v byznysu, ale i v chodu neziskovky.

Petra Petrušková

ředitelka, Dětská herna Lumpíkov

Dejte vědět ostatním!